Klimatyzacja Węgrów i okolice

Dlaczego warto nam zaufać?

Mamy bogate doświadczenie w postaci kilkuletniej współpracy z setkami klientów.
Wiele prac wykonujemy poprzez polecenie zadowolonych klientów.

Zaufanie budowane latami

Stali klienci polecający nas kolejnym to najlepszy dowód na świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie.

 

Wysoka jakość towaru, profesjonalny montaż i miła obsługa – wszystko to gwarantujemy naszym odbiorcom

Polecamy firmę BestKlima z czystym sumieniem. Naprawa istniejącej instalacji oraz jej rozbudowa przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.
Mariusz Szczęsny
Prezes Zarządu FHU PECET
Ponad
0

Zadowolonych          Klientów

Ponad
0

Zamontowanych Klimatyzatorów

Ponad
0

Udanych Napraw Serwisowych

Zaufanie Klientów

Zajmujemy się nie tylko montażem , ale i serwisem klimatyzatorów. Dajemy 5 letnią gwarancję dlatego przykładamy najwyższą wagę do proponowanych przez nas nowoczesnych rozwiązań. Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami, o czym świadczy ponad 150 zamontowanych przez nas klimatyzatorów.
W BestKlimie najcenniejsze jest dla nas zaufanie klientów. Budujemy je latami, co procentuje kolejnymi poleceniami zadowolonych usługobiorców. Przeprowadzając kompletne realizacje, modernizacje i konserwacje za cel obieramy sobie zadbanie o Państwa bezpieczeństwo i komfort. Działamy na terenie : Węgrów , Sokołów Podlaski, Łochów, Siedlce, Mińsk Mazowiecki , Wyszków, Warszawa, Siemiatycze itd.

Gwarancja

Naszą pracę wykonujemy sumiennie i z należytą starannością. Dodatkowo dajemy na sprzęt 5-letnią gwarancję. W swoich usługach posiadamy, również okresowe przeglądy techniczne. Serwis eksploatacyjny, również jest bardzo ważny. Dzięki corocznym przeglądom Klienci mają pewność, że zainstalowany sprzęt jest w bardzo dobrej kondycji technicznej i nie zagraża życiu lub zdrowiu.

Najlepsze rozwiązania

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu dobierzemy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Dzięki skoncentrowaniu się tylko na montażu instalacji klimatyzacji jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Zapewniamy zadowolenie w 100%. Dodatkowo kładziemy nacisk na optymalizację kosztów co w dzisiejszych czasach jest nie bez znaczenia. To wszystko dodając do siebie stanowi ofertę nie do odrzucenia.

© copyright 2022 by BestKlima.net All rights reserved.